Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Araba Anahtarlığı Paketleme İşi

Öğrenciler İçin Araba Anahtarlığı Paketleme İşi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Evde Araba Anahtarlığı Paketleme İşi

Son yıllarda herkesin evinde en az 2 adet araba bulunmaktadır. Arabalar bu kadar tercih edilmesinin sebeplerinin başında ise artık arabaların son teknoloji olması ve her şeyi araba ile halledebilmemizden kaynaklanmaktadır. Arabalar son teknoloji olmasından dolayı arabalarının anahtarları bir çok fonksiyona sahip olmaktadır. Bu durumdan dolayı arabanın anahtarını korumak çok önemli. Çünkü arabanın anahtarına gelecek en küçük hasar arabayı çalıştırmayı engelleyecek duruma gelebilir. Bu sebepten dolayı son zamanlarda araba anahtarlarını korumak için koruma araba anahtarlığı paketleme işi ortaya çıkmıştır. Bu kıldılar sayesinde arabanızı rahatça çalıştırabilirken aynı zamanda anahtarıda korumuş olmaktasınız.

Her araba markasının anahtarları farklı olduğu için piyasada bir çok farklı koruma kılıfı olan anahtarlıklar mevcuttur. Bu anahtarlıkları küçük atölyeler ürettiği için hakiyle paketleme işleri makinalarla olmamaktadır. Bu yüzden insan gücünden yararlanılmaktadır. Bu şekilde makinalara yüksek rakamlar ödemek yerine her ay insan gücü ile paketleme işlerini rahatlıkla yaptırabiliyorlar. Araba anahtarlığı üreten bu firma paketleme işlerini evde paketleme hizmeti veren kişilere vermektedir. Çünkü evde paketleme işi yapan kişiler şu an ülkemizde en az masrafa çalışan kişilerdir. Çünkü evde araba anahtarlığı paketleyen kişilerin sadece işçilik ücretleri ödenmektedir. Onun dışında yemek , yol ve sigorta gibi masrafları olmadığı için firmaların ilk tercihi bu kişilerdir. Bu yüzden evde boş zamanı olan bir çok kişi evde araba anahtarlığı paketleyerek hem zaman geçiriyorlar hemde ev bütçesine destek olmak için bu işi yapmaktadırlar. Eğer sizinde boş zamanınız var ise sizde evinizde araba anahtarlığı paketleyerek para kazanabilirsiniz. Bu işin detaylarını öğrenmek için okumaya devam edin.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Havlu Süsleme İşi

Evde Araba Anahtarlığı Paketleme İşi Veren Firmalar

Dışarı çıktığınızda nereye giderseniz gidin bütün sokaklar ağzına kadar arabalarla doludur. Bu kadar çok araba olduğu için haliyle araba anahtarlığıda bir o kadar fazla satılmaktadır. Çünkü insanların yüzbinlerce lira para verdikleri arabalarının en önemli parçalarından olan anahtarını korumak çok önemlidir. Araç sahipleride bunun farkında olduğundan dolayı araba aldıktan hemen sonra bu koruma kılıflarından almak istemektedirler. Hal böyle olunca her yerde bu kılıflardan vardır. Yukarı bölümde anlattığımız gibi bu ürünleri paketleyecek elemanlar çok ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer bu işi yapacaksanız öncelikle araba anahtarlığı üreten atölyeleri bulmanız gerekiyor. Çünkü bu işi veren firmalar bu atölyeler ile çalışmaktadır. Sizin yapmanız gerken ise bu atölyeyi bulmaktır.

Bu bahsettiğimiz araba anahtarı koruma kılıfı üreten atölyeyi internet üzerinden araştırma yaparakta bulabilirsiniz fakat o firmanın güvenilir olup olmadığını anlamanız çok zor. Eğer o firma sizden para talep ediyorsa o firmadan uzak durun. Çünkü bu firmaların sizden para talep etme gibi bir hakları yok. Bunun dışında firmaları çevrenizde bu işi yapan birisi var ise ona sorarakta ulaşabilirsiniz. Eğer öyle biriside yok ise geriye sadece tek bir yol kalıyor. Yaşadığınız yerde bu tarz ürünler üreten firmalar var ise o firmaların atölyesine giderek onlarla yüz yüze bir görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Bu görüşme sonucunda onlarda evde paketleme işi vermeye ihtiyaçları var ise sizinle çalışmak isteyecektirler. O gün içerisinde size koruma kılıflarını ve naylon paketleme eşyalarını vererek hemen paketlemeye başlamanızı isteyecektirler. Firmalar genellikle size verilen ürünlerin 1 hafta içerisinde teslim edilmesini isterler. Bu süre geçtiği zamanda size ödenecek tutardan kesinti yapmak zorunda kalmaktadırlar. Bu şekilde evinizde oturduğunuz yerden her ay 1400 Türk Lirası para kazanmak istiyorsanız bu işi yapabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Torba Paketleme İşi

 

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Atkı örme işini yaparak para kazanma başlıklı yazımız için tıklayın. 

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ