Öğrenci Kredi

Odeabank Öğrenci Kredi Kartı

Odeabank Öğrenci Kredi Kartı

Odeabank öğrencilere kredi kartı uygulamasını ekstra öğrenciler için oluşturduğu bir kredi kartı ile değil de, öğrencilerin de tüm fırsatlarından yararlanabileceği kredi kartlarıyla sunmaktadır. Odeabank öğrenci kredi kartı sayesinde alışverişlerinizi seçtiğiniz limite kadar yapabilirsiniz.

Odeabank’ın Kredi ve Banka Kartları

Odeabank öğrenci kredi kartları sayesinde öğrenciler okul alışverişlerini, yiyecek, içecek, giyim gibi diledikleri alışverişleri rahatça yaparlar. Taksit seçenekleri ile de ödemelerini taksitlendirir, kredi kartı borcunu rahatça öderler. Ayrıca tüm kredi kartlarında nakit ihtiyaçlarınızda kullanabilmeniz için nakit avans özelliği bulunmaktadır. Bankacılık ve kredi kartı işlemleri için de telefon ve tabletlere indirebileceğiniz Odeabank Mobil Uygulaması ile hızlı ve kolay yapabilirsiniz.

Bu bankada her bütçeye ve duruma uygun kartlar bulunmaktadır. Bu kartlar:

 • Bank’O Kartı
 • Bank’O Kart Axess
 • Bank’O Atlas Kartı
 • Odeabank Özel Kart
 • Bank’O Banka Kartı

Ayrıca platformumuz içerisinden burs veren kurumlara bakabilirsiniz.

Bank’O Card Avantajları ve Özellikleri

Odeabank’tan öğrencilere kredi kartı olarak önerilen kartlardan biri Bank’O Card kartıdır. Öğrenciler için uygun olmasının en büyük sebebi yıllık kart ücretinin olmamasıdır. Öğrenci kredi kartlarının en çok aranan özelliği budur. Bu kartı yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinizde ve tüm pos cihazlarında kullanabilirsiniz. Ayrıca bu kart nakit ihtiyaçlarınızda da destek alabileceğiniz bir karttır. ‘Nakit Avans’ ve ‘Taksitli Avans’ seçenekleri ile nakit paraya ihtiyaç duyduğunuzda kredi kartınızdan para çekebilirsiniz. Ayrıcalıklı bir kart olarak sunulan Bank’O Card, zaman zaman müşterilerine çeşitli sürprizler ve fırsatlar yapmaktadır. Bu gibi kampanya durumunda bankanızdan size mail ya da SMS gelmektedir.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrencilere Özel Denizbank D-Şarj Bonus

Bu karta başvurmak için:

 • Odeabank’ın internet sitesi ya da mobil uygulaması,
 • 444 8 444 müşteri hizmetleri,
 • BANKO – T.C. Kimlik Numarası yazarak 8444’e SMS seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Bank’O Card Axess Fırsatları ve Özellikleri

Öğrencilere kredi kartı veren Odeabank, Axess özellikli kartı Bank’O Axess’i de sunmaktadır. Bu kart ile 200.000’den daha fazla Axess üyesi iş ve alışveriş yerlerinde harcama yapmanız mümkündür. Harcamaların yanı sıra yine nakit ihtiyaçlarınızda da ‘Taksitli Avans’ ve ‘Nakit Avans’ çekebilirsiniz. Ayrıca bu kart ile yapacağınız Axess üyesi iş yerlerinde bol bol chip para kazanma şansınız olur. Bu chip paraları alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Kartın yıllık kart ücreti 54 TL’dir. İlk yıl asgari ödeme tutarı toplam tutarın %40’ı, daha sonraki yıllarda ise %30 olarak hesaplanacaktır. Bu kartta limit artım ücreti de bulunmamaktadır.

Bu karta sahip olmak için:

 • Direkt olarak internet sitesinden,
 • 8444’e Banko yazıp boşluk bırakıp T.C. Kimlik Numarasını göstererek,
 • Mobil uygulamadan
 • 444 8 444 telefon numarasından başvuru yapabilirsiniz.

Bank’O Atlas Card Özellikleri ve Avantajları

Odeabank’ta öğrenciler için kredi kartı seçeneğinin yanı sıra birçok farklı kredi kartı da bulunmaktadır. Bunlardan biri de Bank’O Atlas Kredi Kartıdır. Bu kart adından da anlaşılabileceği gibi uçuş milleri sağlayan bir kredi kartıdır. Üstelik Odeabank, müşterileri rahatça uçsun diye bu kartı aldığınız an size 2000 Mil hediye etmektedir. Bu kart ile alışverişlerinizi yaptıkça mil kazanırsınız. Kazandığınız bu milleri de uçuşlarınızda kullanırsınız. Kazandığınız milleri kullanabilmek için çağrı merkezinden ya da internet sitesinden bilet alım işlemlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik birçok mağazada var olan kampanyalar sayesinde mil kazanma şansınız da artar. Bu kart ile alacağınız biletler hem yurtiçinde hem de yurtdışında kullanılabilir. Başvuru yapmak için hemen internet sitesini, çağrı merkezini ya da banka şubesini ziyaret edebilir ya da 8444’e SMS atabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  En Yüksek Limitli Öğrenci Kartı

Odeabank’tan Private Kart Fırsatı

Odeabank öğrenci kredi kartları haricinde var olan kartlardan biri de tamamen size özel olan Odeabank Private Kart’tır. ‘Lüksün kapısını açan kart’ olarak adlandırılan bu kart maddi açıdan Odeabank öğrenci kredi kartı kategorisine girmez. Bu kart ile kendinizi özel ve önemli hissetmeniz amaçlanır ve pek çok avantaj, kampanya da beraberinde gelir. Bu kartın müşterilerine sunduğu bazı avantajlar şu şekildedir:

 • Restoran indirimleri
 • Seyahat İndirimleri
 • Yurtdışı restoran indirimleri
 • Ücretsiz havaalanı transferleri
 • Havaalanlarında Lounge ayrıcalıkları
 • Duty Free alışverişlerinde 5 taksit imkânı
 • Çeşitli alışveriş merkezi ve mağazalarda size özel indirimler
 • Private Card ile Private Şoför hizmetleri

Bu karta başvuruları Odeabank banka şubelerinden yapabilirsiniz. Bu karttan yararlanacak müşterilere özel asistan hizmeti de sunulmaktadır. Bu özel asistan ile seyahat, tatil planları yapabilir, tüm bankacılık hizmetleri hakkında danışabilir, yardım alabilirsiniz.

Bank’O Card Banka Kartı Seçeneği

Odeabank öğrencilere banka kartı fırsatı da sunmaktadır. Bank’o Card kredi kartı gibi Bank’O Card banka kartı da öğrencilerin rahatlıkla kullanabileceği bir karttır. Bu kart kredi kartı özelliği olan bir kart değildir. Yalnızca Banka Kartı olarak kullanabilirsiniz. Yurtiçinde ve yurtdışında kullanıma uygundur. Yurtiçinde Odeabank ve diğer banka bankamatiklerini, yurtdışında ise Maestro ve Electron özellikli tüm bankamatikleri kullanabilir, para yatırıp para çekebilirsiniz.

Ayrıca bu bankamatik kartıyla yapabileceğiniz diğer şeyler şunlardır:

 • Vadeli ve vadesiz hesap işlemleri
 • Para yatırma ve çekme işlemleri
 • Havale ve EFT işlemleri
 • Turkcell hattına fatura ödeme ve TL yükleme işlemleri
 • Şifre değişikliği işlemleri

Odeabank Kredi Kartlarına Başvuru Yapmak ve Başvuru Sorgulamak

Odeabank öğrencilere özel kredi kartı ya da diğer kredi kartları için başvurular aynı şekilde yapılmaktadır. Yalnızca Odeabank Private Kart için şubede görüşme yapmanız ve başvuru yapmanız gerekmektedir. Diğer kartlara başvuru için şu seçenekleri kullanabilirsiniz.

 • 444 8 444 numaralı çağrı merkezini arayabilir, gerekli tuşlamalardan sonra müşteri hizmetleri görevlisi ile başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • İnternet sitesinde Kartlar bölümünden ‘Hemen Başvur’ seçeneğini seçebilir ve hızlıca başvuru yapabilirsiniz.
 • Eğer yüz yüze görüşmek istiyorsanız bankanın size en yakın şubesini ziyaret edebilirsiniz.
 • 8444 kısa mesaj numarasına ‘Banko’ yazıp boşluk bırakıp T.C. Kimlik Numaranızı yazıp gönderebilirsiniz.
 • Odebank’ın mobil uygulamasından da kredi kartı başvurusu yapmanız mümkündür.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  En İyi Öğrenci Kredi Kartı

Ayrıca başvurusunu yaptığınız kredi kartının başvuru sorgulama işlemlerini de hızlı bir şekilde internet sitesi üzerinden yapabilmeniz mümkündür.

Yüksek lisans bursları hakkında bilgi için buraya giriniz.

Kredi Kartlarında Limit Değişikliği

Odeabank öğrenciye kredi kartı verirken ona ve maddi durumuna uygun limitler oluşturmaktadır. Yine aynı şekilde diğer kredi kartlarında da en başta bankayla beraber bir limit belirlersiniz. Daha sonra maddi durumunuza göre kredi kartı limitinizde arttırma ve azaltma işlemleri yapabilirsiniz. Kredi kartınızdaki limit değişikliğini en kolay Odeabank’ın internet sitesine giriş yaparak ya da telefonunuza indireceğiniz mobil uygulama üzerinden yapabilirsiniz. Bunların dışında banka şubesi ve müşteri hizmetleri de bu konuda size yardımcı olacaktır. Eğer kredi kartı borcunuzun ödenmesinde düzensizlik varsa limit arttırma işlemi onaylanmayabilir.

Odeabank’a Yapılan Kredi Kartı Başvurularının İptali

Odeabank’ta öğrenciler kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra vazgeçip iptal ettirmek isterlerse yalnızca değerlendirme aşamasında olan bir başvuruyu iptal edebilirler. İnternet sitesindeki başvuru sorgulama bölümünde kredi kartınızın durumunu görebilirsiniz. Değerlendirme aşamasında olduğu belirtiliyorsa hemen müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kart başvurusunu iptal edersiniz. Odeabank öğrenci kredi kartı onaylanır ya da size gönderilmek üzere yola çıkarsa o aşamada iptal edemezsiniz. Kredi kartınız elinize ulaştığı gibi hiç kullanmadan hemen yine müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek iptali sağlama imkânınız bulunmaktadır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ