Öğrenci Kredi

Enpara Kredi Kartı

Enpara Kredi Kartı

Enpara kredi kartı almak isteyenler Enpara.com üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunmalıdır. Başvuru için internet arama motoruna ‘’Enpara.com kredi kartı başvurusu’’ yazılarak web sayfasına ulaşılabilmektedir. Kart kullanıcılarından kart aidatı talep edilmemektedir. Kart kullanılarak ATM yoluyla nakit avans çekilebilmektedir. Enpara kredi kartı aynı zamanda taksitli alışveriş imkanı da sağlamaktadır. Taksitli alışveriş sağlayamadığınız iş yerlerinde yaptığınız para harcamaları ise banka tarafından sonradan taksitlendirilebilmektedir. Kart üzerinden masraf ödemeden fatura ödeme işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Karta dair diğer özellikler ve başvurunun nasıl yapılacağı alt başlıklarda detaylı şekilde sunulmaktadır.

Enpara Kredi Kartı Avantajlı Koşulları

Enpara Kredi kartı avantajlı alışveriş olanağını taksitlendirme seçenekleri yoluyla sunmaktadır. QNB Finansbank’ın anlaşmalı olduğu iş yerlerinde yapacağınız alışverişler için uzun taksit olanakları sunmaktadır. Bu işyerlerine yönelik alışverişlerde puanda kazanılabilmektedir. Enpara kredi kartı kullanıcıları, kartı kullandıkları süre boyunca kart aidatı ödemesi gerçekleştirmemektedir. Kartın kullanıcılarına yönelik sunduğu diğer avantajlar ise şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Enpara kredi kart sonradan taksitlendirme özelliği taşımaktadır. 1.000 tl ye kadar kart üzerinden nakit olarak yaptığınız bir harcamaya, alışveriş yaptığınız yer taksit yapamıyor ise her hangi bir faiz ödemeden kart üzerinden banka kanalı ile taksitli hale getirebilirsiniz.
 • Taksitlendirme işlemi yapamadığınız harcamalarınız için harcamayı yaptığınız anda Enpara telefon yoluyla sms gönderip, taksitlendirmek isteyip istemediğinizi sormaktadır. Eğer taksitlendirme yapmak isteniyorsa QNB Finansbank şubesine gidilerek taksitlendirme için onay verilip, nakit işlemler taksitli işlemlere dönüştürülebilmektedir.
 • Fatura ödemeleri ve motorlu taşıtlar vergisi ödemesi kart üzerinden komisyon alınmadan gerçekleştirilebilmektedir.

Ayrıca sistemimizden TGV bursu hakkında bilgi alabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

Enpara Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Enpara’nın kredi kartı aidatı açısından talep ettiği hiçbir ücret bulunmamaktadır. Kart kullanıcılarına bankacılık işlemlerini de masrafsız olarak yapabilmeyi sağlamaktadır. Yapılan taksitli harcamalarda uzun taksit süresi imkanı sunmaktadır. Kartın sahip olduğu işlem özellikleri ise şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Enpara kredi kartı ile su, elektrik, doğalgaz faturalarının ödenmesi masrafsız olarak gerçekleştirilmektedir.
 • Enpara kredi kartı ile telefon ve internet faturaları masraf kesilmeden ödenmektedir.
 • Kredi kartını kullandığınız süre boyunca kart aidatı alınmamaktadır.
 • QNB Finansbank ATM’leri yoluyla kart kullanılarak nakit avans çekilebilmektedir.
 • Motorlu taşıtlar vergisinin ödenmesi kart üzerinden masrafsız olarak yapılabilmektedir.

Enpara kartının sahip olduğu bu özellikler, bankacılık işlemlerini gerçekleştirirken masraf ödenmemesini sağlamaktadır. Masraf alınmaması özelliği kartın kullanıldığı tüm süre boyunca devam etmektedir. Nakit çekim özelliği ile nakit paraya ihtiyaç duyulan acil anlarda, avans çekebilmeniz sağlanmaktadır. Kart faturaların ödenmesinde ve taksitli alışveriş yapılması sırasında kullanılabilmektedir.

Enpara Kredi Kartı Limiti Hakkında

Enpara Kartı kullanıcısı limiti aylık gelir üzerinden ve ya QNB Finansbank’tan daha önce alınmış olan kredi kartı var ise bunun üzerinden hesaplanmaktadır. Enpara kartının limiti belirlenirken kullanılan yolun aşamaları şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Enpara kredi kartı başvurusu onaylanan kişi daha önce QNB Finansbank’tan kredi kartı almış ise eski kredi kartının limiti altında kalmayacak şekilde Enpara kartı limiti ayarlanmaktadır.
 • Enpara kredi kartı başvurusu onaylanan kişi ilk defa QNB Finansbank’tan bir bankacılık ürünü kullanıyor ise yasal mevzuata göre kart limiti belirlenmektedir.
 • Yasal mevzuat kişinin aylık gelirinin 2 ve ya 3 katına kadar kredi kartı limiti kullanabilmesini sağlamaktadır.
 • Aylık geliri 2.000 tl olan bir kişi ilk yıl için 4.000 tl limitli kredi kartı kullanabilmektedir.
 • Ödemelerin düzenli yapılması halinde kredi kartı limiti ikinci yıl 6.000 tl limitine çıkarılabilmektedir.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  QNB Finansbank Öğrenci Kredi Kartı CardFinans Go

Enpara kredi kartı kullanıcıları ve tüm kredi kart kullanıcıları için aynı yasal mevzuat geçerlidir. Enpara kredi kart başvurusunun nasıl yapılacağı ve başvuru esnasında talep edilen bilgiler alt başlılar içerisinden öğrenilebilmektedir.

Enpara Kredi Kart Nakit Avans Kullanımı

Enpara kredi kartından nakit para çekmek için QNB Finansbank ATM’leri kullanılmaktadır. Kart ile birlikte ATM’ye gidilerek nakit avans işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Nakit avans çekim işlemi için izlenmesi gereken yol şu şekilde sıralanmaktadır:

 • ATM’ye kartın yerleştirilmesi ile birlikte, tutar kısmına çekilme istenilen para miktarı yazılıp, ATM’den yazılan tutar nakit olarak çekilebilmektedir.
 • Bu işlem kredi kartı kullanıcılarının nakit paraya ihtiyaç duydukları dönemlerde kredi çekmek yerine tercih edebilecekleri bir bankacılık işlemidir.
 • Nakit paraya ihtiyacın acil olduğu dönemlerde her hangi bir başvuru süreci beklenmeden ATM’ler yolu ile nakit avans çekimi yapılması sağlanmaktadır. İşlem hızlı ve güvenilir bir yapıya sahiptir.
 • Çekilen nakit avansın geri ödemesi ile kredi kartının taksitleri içerisinde yapılmaktadır.

Çekmiş olduğunuz para limitini sonraki hesap kesim tarihinde ödeyebilmeniz sağlanmaktadır. Bu yol ile kullanılmış olan nakit avansı geri ödemek adına yeterli süreye sahip olunmaktadır.

Taksitlendirme İşlemi

Enpara sonradan taksitlendirme uygulaması sayesinde taksitli alışveriş sağlayamadığınız yerlerde, harcamanın banka tarafından taksitli hale getirilmesini sağlamaktadır. Yapılan alış veriş sonrası taksitlendirilemeyen harcamalar, alışveriş sonrası bankaya gidilerek taksitlendirilebilmektedir. QNB Finansbank müşterilerinin sonradan taksitlendirme yapabilmek için izlemesi gereken aşamalar şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Alışveriş sonrası harcamanın taksitlendirilmesi sağlanamıyor ise kartın kullanımı sonrası telefona sms yollanmaktadır.
 • Sms’te yaptığınız harcamayı taksitlendirmek için bankaya başvurabileceğiniz aktarılmaktadır.
 • QNB Finansbank şubelerinin ziyaret edilmesi ve yapılan harcamanın taksitlendirilmesinin istendiği belirtilmektedir.
 • İstenilen talep üzerine harcamanız taksitlendirilmektedir.
 • Taksitlendirmek istediğiniz harcamanın 1.000 tl’yi geçmemiş olması gerekmektedir.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  HSBC Öğrenci Kredi Kartı

Kredi Kartı Başvurusu

Enpara kredi kartı internet başvurusu yoluyla alınabilmektedir. Kart başvurusu gerçekleştirmek için şubelerin ziyaret edilmesi gerekmemektedir. İnternet üzerinden ‘’ Enpara kredi kart başvurusu’’ başlığının arama motoruna girilmesi ile birlikte çıkan ilk adres, Enpara’nın resmi başvuru sitesidir. Çıkan tablo üzerine bilgiler girilerek başvuru yapılmaktadır. Başvuru tablo uygulamasında istenen bilgiler ise şu şekilde sıralanmaktadır:

 • İsim, soy isim
 • TC kimlik numarası
 • Telefon numarası
 • Aylık maaş miktarı
 • Adres bilgileri

Bu bilgilerin girilmesi ile birlikte ‘’başvur’’ sekmesine tıklanmaktadır. Başvuru bu yol ile tamamlanmaktadır. Kart talebinin olumlu sonuçlanması durumunda telefon bilgilerinizden iletişim sağlanmaktadır. Telefon bilgilerinizden ulaşım sağlayan müşteri temsilcisi, uygun bir tarih belirleyerek kartın teslimi için verilen adres bilgisine ziyaret gerçekleştirerek kartı teslim etmektedir. Kart teslimi sırasında sormak istediğiniz sorulara cevap verilmektedir. Aynı zamanda kartın avantajları ve masrafsız gerçekleştirebileceğiniz bankacılık işlemleri hakkında bilgi iletimi sağlanmaktadır.

Sitemizden Tübitak burs başvurusuna bakabilirsiniz.

Başvuru Şartları

Enpara kredi kartı başvuru kabulü oluşabilmesi için kredi kart başvurusu yapmış olan kişinin kredi notu risk teşkil etmemelidir. Kredi ve kredi kartı ödemeleriniz eğer ciddi aksaklıklar bulunuyor ise ve ödemeler sürekli olarak gecikiyor ise kredi notu risk taşıyacaktır. Kredi notu risk teşkil etmeyen kişilerin kredi kartı taleplerinin onaylanması kolaylaşmaktadır. Kredi notunun risk oluşturmaması için uygulanması gereken aşamalar şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Daha önce kullandığınız kredi kartına ait yüklü miktarda borç bulunmamalıdır.
 • Bulunan bu borçlar hakkında birçok kez yasal takibe maruz kalınmamış olması gerekmektedir.
 • Daha önce kullanılan kredilere ilişkin ödemlerin düzenli olarak yapılmış olması gerekmektedir.

İnternetten Enpara kredi kartı ürünü için yapılan başvuru esnasında bu bilgi girilmez; Fakat bankalar ortak bir sistem üzerinden zaten kredi notlarını görüntüleyebilmektedir. Kredi notunuz banka tarafından inceleneceği için risk taşımamalıdır. Kredi notu risk taşıyan ve yüklü miktarda borç sahibi olan kişilerin kredi kartı başvurusunun onaylanması gerçekleşmemektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. DR. RICHY JONNS dedi ki:

  ACİL KREDİ TEKLİFİ ŞİMDİ BAŞVURUNA GÜVENİLİR VE GARANTİLİDİR.

  İyi günler,
  Değerli kredi arayanlar, Dr. Richy Loan Providers Ltd.’den selamlar
  Biz, içinde bulunan kişilere kredi sunan, kredi veren kredi sertifikalıyız.
  kredi ihtiyacı. Proje, işletme, vergi, faturalar için kredi veriyoruz,
  ve diğer birçok nedenden dolayı% 3 faiz oranıyla faaliyet gösteriyoruz. Şirketimizden kredi alarak kazanacak daha çok şey var, yani bir
  borcu? Borcun mu var? Güzel bir iş başlatmak için bir kredi istiyor musunuz ve sermayeye mi ihtiyacınız var? Herhangi bir nedenle finanse etmek için bir krediye ihtiyacınız var mı? Sizin yardımınız
  nihayet burada, eğer ilgilenirseniz, sadece% 3’lük ucuz ve uygun fiyatlı bir faizle herkese kredi veririz.
  Bugün bize: (drrichyloanprovidersLtd@gmail.com)
  ve bugün borçlarını almak. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için, lütfen
  Bize bir masaj bırakın ve ihtiyacınız olan kredinin miktarını ve kredinin süresini lütfen biliniz.

  sıradakileri alırız:
  * Kişisel Krediler (Güvenli ve Teminatsız)
  * Ticari Krediler (Güvenli ve Teminatsız)
  * Konsolidasyon Kredisi ve daha fazlası.

  Sertifikalı, güvenilir, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik.
  Eğer ilgileniyorsanız, lütfen bize ulaşın:
  drrichyloanprovidersltd@gmail.com

  İyi şanslar,
  Müşteri desteği.
  Mary Clifford

 2. Derek Douglas dedi ki:

  Merhaba,

  Memnuniyetiniz için rahat bir krediye mi ihtiyacınız var? Yerel ve uluslararası borçlular için uygun fiyatlı% 3 faiz kredisi sunuyoruz. Sertifikalı, güvenilir, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik ve birlikte çalışıyoruz. en fazla 2 ila 50 yıl uzun vadeli kredi veriyoruz.

  Borç ödemek, bir iş kurmak veya başka bir nedenden ötürü doğrudan, kolay ve uygun fiyatlı bir krediye mi ihtiyacınız var? Öyleyse, kredi talebiniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

  Bu teklif ciddi insanlar için.

  Lütfen, ilgileniyorsanız, bize ulaşın: E-posta: easyloanfirm2020@gmail.com
  WhatsApp: +18582644849

  Biz sertifikalı,
  güvenilir, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik.

  Saygılarımla,
  Derek Douglas
  easyloanfirm2020@gmail.com

  3% Basit ve uygun fiyatlı kredi teklifi

 3. Mr Derek Douglas dedi ki:

  Merhaba,

  Memnuniyetiniz için rahat bir krediye mi ihtiyacınız var? Yerel ve uluslararası borçlular için uygun fiyatlı% 3 faiz kredisi sunuyoruz. Sertifikalı, güvenilir, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik ve birlikte çalışıyoruz. en fazla 2 ila 50 yıl uzun vadeli kredi veriyoruz.

  Borç ödemek, bir iş kurmak veya başka bir nedenden ötürü doğrudan, kolay ve uygun maliyetli bir krediye mi ihtiyacınız var? Öyleyse, kredi talebiniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

  Bu teklif ciddi insanlar için.

  Lütfen, ilgileniyorsanız, bize ulaşın: E-posta: easyloanfirm2020@gmail.com
  WhatsApp: +18582644849

  Biz sertifikalı,
  güvenilir, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik.

  Saygılarımla,
  Derek Douglas
  easyloanfirm2020@gmail.com

  % 3 Basit ve uygun fiyatlı kredi teklifi

 4. Adrian Bayford dedi ki:

  İyi günler

  Her amaç için bir krediye ihtiyacınız var mı? Finansal bir problemin mi var? Köprü Finans, müşterilere uygun bir faiz oranı ile finansal hizmetler sağlamada garantilidir. Kredilerimiz kolay ve hızlı. İhtiyacınız olan krediyi almak için bugün bize ulaşın. Herhangi bir kredinizi bütçenizle% 2 faiz oranıyla eşleştirebiliriz. Eğer ilgileniyorsanız, derhal bizimle iletişime geçin (adrianbay0008@gmail.com)

 5. Adrian Bayford dedi ki:

  İyi günler

  Her amaç için bir krediye mi ihtiyacınız var? Mali bir sorun mu yaşıyorsunuz? Bridge Finance kredi firması, müşterilerine uygun faiz oranıyla finansal hizmetler sunmayı garanti eder. Kredilerimiz kolay ve hızlıdır. İhtiyacınız olan krediyi almak için bugün bize ulaşın. % 2 faiz oranıyla herhangi bir krediyi bütçenize uygun hale getirebiliriz. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen aşağıdakiler yoluyla hemen bizimle iletişime geçin (adrianbay0008@gmail.com)

 6. % 3 Basit ve uygun fiyatlı kredi teklifi dedi ki:

  Merhaba,

  Memnuniyetiniz için rahat bir krediye mi ihtiyacınız var? Yerli ve yabancı borçlulara% 3’lük uygun faizli kredi sunuyoruz. Sertifikalı, güvenilir, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik, birlikte çalışıyoruz. en fazla 2 ila 50 yıl arasında uzun vadeli kredi veriyoruz.

  Borç ödemek, bir iş kurmak veya başka bir nedenle doğrudan, kolay ve uygun fiyatlı bir krediye mi ihtiyacınız var? Öyleyse, kredi talebiniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

  Bu teklif ciddi insanlar içindir.

  İlgileniyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin: E-posta: easyloanfirm2020@gmail.com

  Sertifikamız var,
  güvenilir, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik.

  Saygılarımla,
  Derek Douglas
  easyloanfirm2020@gmail.com

BİR YORUM YAZ