Öğrenci Kredi

QNB Finansbank Öğrenci Kredi Kartı CardFinans Go

QNB Finansbank Öğrenci Kredi Kartı CardFinans Go

QNB Finansbank’ın öğrenciler için Cardfinans Go kredi kartı kullanıcıları için farklı avantajlar sağlıyor. Kredi kartı almak isteyen kişiler genellikle bankalara gelir göstermesi gerekiyor. Düzenli geliri olmayan kişilere de kredi kartı çoğu banka tarafından verilmiyor. Ancak böyle bir gelire sahip olmayan öğrencilerin de bu kredi kartlarına ihtiyacı olabilir. Kredi kartı ihtiyacı duyan öğrencilere özel de QNB Finansbank kredi kartı sunuyor. QNB Finansbank’ın öğrencilere özel olarak verdiği Cardfinans Go okuyan kişiler için ayrıcalıklar sunuyor. Bu ayrıcalıklardan da yararlanabilmek için başvuru koşullarının sağlanması ve başvuru işleminin gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Cardfinans Go’ya Nasıl Başvurulur?

CardFinans Go’ya başvurmanın yolu olarak banka şubesine müracaat edilmesi gösterilebilir. Pek çok öğrenci kredi kartı almak istediği zaman QNB Finansbank’a başvuruyor. QNB Finansbank Cardfinans Go ile öğrenciler için büyük avantajlar sağlıyor. Bu da pek çok öğrencinin dikkatini çekiyor. Bu avantajlardan da yararlanabilmek için de en yakın banka şubesine gerekli evraklar ile giderek başvuru yapılabilir. Banka şubesinde başvuru formunun doldurulmasının ardından kredi kartına kavuşabilmek mümkün olur. Bunun dışında QNB Finansbank internet sitesi üzerinden de kredi kartı başvurusu yapabilmek mümkündür. Bankanın web sitesinde kredi kartı alabilmek için başvuru formu bulunur. Bu formu dolduran kişiler başvurularının onaylanması halinde kredi kartlarını alabilirler. Başvurusu onaylanan kişilerin kredi kartları da ev adreslerine kadar teslim edilir.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  En Avantajlı Öğrenci Kredi Kartı

Ayrıca Anadolu Vakfı bursu detaylarına bakabilirsiniz.

Cardfinans Go Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Cardfinans Go kredi kartı başvuru evrakları arasında başvuru formu bulunur. QNB Finansbank’ın öğrencilere özel çıkardığı kredi kartını alabilmek için evrakların bankaya sunulması gereklidir. Bu evraklardan da birisi başvuru formudur. Bu form banka şubesine gidildiği zaman banka tarafından size sunulur. Formda yer alan kişisel bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurulması gereklidir. Bu form konusunda yardıma ihtiyacı olan kişiler için de banka çalışanları destek vermektedir. Başvuru formunun yanı sıra QNB Finansbank Cardfinans Go için öğrenci belgesi de talep ediyor. Bu kredi kartı öğrenciler için özel olduğundan dolayı bankaya öğrenci olduğunun kanıtlanması gerekiyor. Bu kanıtının da yapılabilmesi için öğrenci belgesi bankaya sunulmalıdır.

Cardfinans Go Yaş Sınırı Kaçtır?

CardFinans Go için yaş sınırı 25’tir. QNB Finansbank Cardfinans Go kredi kartını alabilmek için bazı şartlar arıyor. Bu şartlardan da en temel olanı öğrenci olunmasıdır. Öğrenci olmayan kişiler Cardfinans Go kredi kartını alamazlar. Bunun yanı sıra banka tarafından belirlenen bir diğer şart ise yaştır. 18 yaşından küçük kişilerin herhangi bir kredi kartı alabilmesi mümkün olmadığı gibi Cardfinans Go’ya başvurabilmesi de mümkün değildir. Bundan dolayı bu kartı alabilmek için 18 yaşından büyük olma şartı aranmaktadır. Cardfinans Go için belirlenen yaş sınırının en üst limiti ise 25’tir. 25 yaşından büyük kişilerin öğrencilikleri devam ediyor olsa dahi Cardfinans Go başvurusu yapılamaz.

Cardfinans Go Başvurusu Yapabilmek İçin Kefil Gerekli Mi?

Cardfinans Go için kefil şartı aranmıyor. QNB Finansbank farklı kredi kartlarını müşterilerine sunuyor. Bu kredi kartlarından herhangi birisi için de kefil banka tarafından talep edilmiyor. Diğer Cardfinans kredi kartlarında olduğu gibi Cardfinans Go için de banka kefil istemiyor. Ancak QNB Finansbank’ın kefil talep ettiği bazı durumlar da mevcuttur. Yapancı uyruklu olan kişilerin QNB Finansbank’ın kredi kartlarından birisini alabilmeleri için ilk olarak bankaya kefil göstermesi şarttır. Ancak bu şart Türk vatandaşı olan kişiler için geçerli değildir.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciye En iyi Kredi Kartı

Cardfinans Go Hangi Avantajları Sağlar?

Cardfinans Go’nun sağladığı avantajlar arasında parapuan biriktirmeye olanak tanımasıdır. QNB Finansbank’ın Cardfinans özelliklerine sahip her kredi kartının parapuan biriktirme olanağı bulunuyor. Biriktirilen bu para puanlar da daha sonrasında üye işyerlerinden yapılan alışverişler de kullanılabiliyor. QNB Finansbank’ın bazı kredi kartlarında biriktirilen puanlar uçak bileti alımında da kullanılabiliyor. Ancak Cardfinans Go’nun öyle bir imkanı bulunmuyor. Parapuan’ın dışında Cardfinans Go kredi kartı olan kişilere banka, alışverişlerine ekstra taksit yapabilme olanağı da sağlıyor. Böylece yapılan harcamaların ödemeleri çok daha kolay şekilde gerçekleştirilebiliyor. Cardfinans Go’nun bir başka avantajı ise bu kart ile nakit avans geçilebilmesidir. Acil nakit ihtiyacı olan öğrenciler Cardfinans Go kredi kartları ile avans çekebilirler.

Sistemimiz içerisinden ADD burs kayıtlarını inceleyebilirsiniz.

Cardfinans Go İle Ekstra Taksit Nasıl Kazanılır?

Cardfinans Go’nun sağladığı ek taksit fırsatı için ilk olarak başvuru yapılması gerekiyor. Bu başvuruyu yapmayan kişiler Cardfinans özelliklerine sahip tüm kredi kartları ile aynı taksit imkanından yararlanıyor. Bankaya başvuru yapan kişiler ekstra 2 taksit ile ödemelerini gerçekleştirilebiliyor. Bunun için de Cardfinans Go kartı olan kişilerin ARTI yazıp 2273’e sms göndermesi şarttır. Bu işlemin ardından yapılan alışverişlerde ek taksit sağlanabilir. Ancak bazı alışverişler bu ekstra taksit kampanyasının dışında kalıyor. Cardfinans Go ile ek taksit sağlanmayan alışverişler şu şekildedir:

  • Kuyum sektörü,
  • Taksitin yasak olduğu sektörler,
  • Yurtdışı harcamaları,
  • Yurtdışında yapılan internet harcamaları.

Cardfinans Go Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Cardfinans Go ekstre ödemeleri yapmak için başvurulabilecek farklı yöntemler mevcuttur. Cardfinans Go kredi kartı ile yapılan alışverişlerin ödemeleri ekstre kesim tarihi itibariyle gerçekleştirilmelidir. Bu ödemelerin yapılabilmesi için de banka şubelerine başvurulabilir. Ancak banka şubesine giden kişiler sıra beklemelidir. Sıra beklemeden kolay bir şekilde ödeme yapabilmek için de QNB Finansbank ATM’lerine başvurulabilir. Fakat farklı bir bankanın ATM’si ile ödeme yapılırsa bu işlem için ücret kesilecektir. Bulunduğu yerden Cardfinans Go borcunun ödenebilmesi için de farklı yöntemler bulunur. Bunlardan birisi internet bankacılığıdır. Fakat pek çok öğrenci internet bankacılığı kullanmaz. İnternet bankacılığı olmayan öğrenciler de 0850 222 0 900 hatlı QNB Finansbank’ın telefon bankacılığı ile ödemelerini yapabilirler.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  HSBC Öğrenci Kredi Kartı

Cardfinans Go İle Faizsiz Nakit Avans Çekilebilir Mi?

Cardfinans Go ile faizsiz nakit avans çekmenin bir sınırı bulunuyor. Acil olarak nakit ihtiyacı olan kişiler Cardfinans Go kredi kartlarını kullanarak nakit avans çekebilirler. QNB Finansbank öğrenci olan müşterileri için nakit avans konusunda bazı ayrıcalıklar da tanımıştır. 150 TL’ye kadar çekilen nakit avans için banka herhangi bir faiz talep etmez. Ayrıca Cardfinans Go kredi kartı ekstresinin minimum ödeme tutarını yatırmış olan kişilerin kredi kartı borçlarının 150 TL’sine kadar alışveriş ve nakit avansı için de faiz işlemiyor. QNB Finansbank faizsiz nakit avans için 2 ay da taksit yapabilmektedir.

Cardfinans Go Kartını Kaybedenler Ne Yapmalı?

Cardfinans Go karını kaybedenlerin yapması gereken şey ilk olarak banka ile iletişime geçmesidir. QNB Finansbank’ın öğrencilere özel verdiği kredi kartı olan Cardfinans Go’yu kullanan kişiler bu kartlarını kaybetmeleri halinde bu durumu bankaya vakit kaybetmeden bildirmelidir. Şayet kredi kartı çalınmış ise bu kart ile harcamalar yapılabilir ve öğrencileri zor duruma sokabilir. Böyle bir problemin yaşanmaması için de Cardfinans Go kredi kartının kaybolduğu ya da çalındığı bankaya bildirilmeli ve o kartın iptal edilmesi istenmelidir. Banka da hemen kredi kartını iptal edecek ve kart sahibi adına yeni bir kart düzenleyecektir. Bu Cardfinans Go kartı da yine kişilerin evlerine kadar teslim edilecektir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ali dedi ki:

    Bence avantajlı bi kart ama başvuru sürecine bakayım almak lazım bundan

BİR YORUM YAZ