Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Anket Doldurarak Para Kazanma İşi

Öğrenciler İçin Anket Doldurarak Para Kazanma İşi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket Doldurarak Para Kazanma işinin önce neden yapıldığını bir açıklayalım:

Büyük şirketler, siyasi partiler vb kuruluşlar müşteri potansiyelini öğrenmek için anket yaptırırlar. Bu anketlerin her türden yapılması gerekmektedir. Çünkü bölgeden bölgeye insanların düşünceleri değişmektedir. Bu sebepten dolayı bu kuruluşlar anketörlük işi veren firmalar ile çalışmaktadır. Bu firmalar ile görüşerek merak ettiklerini soruları bu firmalara iletirler ve onlardan istedikleri bölgedeki insanlara sormalarını isterler. Bu firmaların ekstradan istekleri olmaktadır. Bu istekler ise belirtli yaş grubu, cinsiyet gibi sınırlamalar koyarlar. Bu şekilde öğrenmek istedikleri bilgiye daha rahat ulaşabilmektedir. Bu firmalar bu soruları sormaları için ülke çapında yüzlerce kişi ile çalışmaktadır. Bu işin en güzel yanı çalışma saatlerinin esnek olması. Yani günde 4 saat çalışmanız gerekiyor ise istediğiniz saat aralığında çalışabilirsiniz. Bu işleri genellikle öğrenciler, ev hanımları, emekliler tercih etmektedir. Bunun sebebi ise gün içerisinde çok vakitleri olması ve ek gelire ihtiyaç duymalarından kaynaklanmaktadır. Sizin bu durumda yapmanız gereken iş ise evinizde oturduğunuz yerden bilgisayarınızdan veya akıllı telefonunuzdan anket doldurmak olacaktır. Bu firmalar gün içerisinde anket doldurma işi yapan çalışanlarına anketler göndermektedir. Bu anketleri doldurmanız karşılığında bu firmalar anket başı size ücret ödemektedirler. Sizinde fazlaca zamanınız var ise hemen oturduğunuz yerden bu işi yapmaya başlayabilirsiniz. Sizler için bu işin nasıl yapılacağını adım adım anlatacağız.

Anket Nasıl Doldurulur ?

Anket doldurma işi yapacaksanız öncelikle internet üzerinden anket işi veren firmaları bulmanız gerekmektedir. Merak etmeyin bu firmalar internet üzerinde oldukça fazladır. Arama motorlarından yapacağınız basit bir arama ile karşınıza onlarca anket firmasının websitesi çıkacaktır. Sizin için uygun firmayı bulduktan sonra sıra bu siteye üye olmaya geliyor. Üye olurken sizden bir kaç bilgi istenecektir. Bu bilgileri doğru doldurmanız çok önemlidir. Çünkü öncedende belirttiğimiz gibi anket firmalarıyla iletişime geçen kuruluşlar belirtli gruplara sorular sorulmasını istemektedir. Bu sebepten dolayı size uygun anketlerin karşınıza çıkması için bilgilerin doğru girilmesi çok önemlidir. Üyelik işleminiz bittikten sonra sıra anket doldurmak geliyor. Anketler zaman zaman geldiği için size uygun anketin çıkması kısa bir süre bekledikten sonra çıkabilir. Firmalar sizin anketlere verdiğiniz cevapları inceledikten sonra sorulara nasıl cevaplar verdiğinizi inceliyorlar. Eğer cevaplarınız baştan savma şekilde değilse sizinle daha uzun süre çalışmak için daha fazla anket göndermektedirler. Öncedende belirttiğimiz gibi bu anket doldurma işinde sabit bir maaş bulunmamaktadır. Bu sebepten dolayı cevapladığınız anket başı ücret almaktasınız. Bu anketleri internet üzerinden cevapladığınız için ödemeleri banka hesabına yatırıyorlar. Bu yüzden banka hesabınız yok ise ilk fırsatta kendi adınıza banka hesabı açmanızı tavsiye ederiz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Leblebi paketleme

Anket Doldurarak Ne Kadar Para Kazanabilirim ?

Anket Doldurarak Para Kazanma işine nasıl başlayabileceğinizi ve anketleri nasıl doldurmanız gerektiğini sizler için anlattık. Öncedende belirttiğimiz gibi kazanacağını para doldurduğunuz anket sayısıyla alakalıdır. Anketlerin hepsinde sabit fiyat politikası yoktur. Bu yüzden bütün anketlerin fiyatları farklı olmaktadır. Kimi kuruluş 3 sayfa soru verirken diğeri 1 sayfa soru verdiği için haliyle aralarında fiyat farkı oluşmaktadır. İnternet üzerinde onlarca anket doldurarak para veren siteler mevcuttur. Bizim sizlere tavsiyemiz bu siteleri araştırdıktan sonra hangileri güvenilir siteyse onlara kayıt olmalısınız. Üye olduğunuz anket sitesi artıkça haliyle kazanacağınız parada artacaktır. Bu sebepten dolayı kazancınızı artırmak için bu tarz yolları deneyebilirsiniz. Anketler için ise firmalar ortalama 5 TL gibi bir ücret ödemektedir. Bu şekilde günde 10 tane anket çözerek her ay en az 1500 Türk Lirası parayı rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Araba Anahtarlığı yaparak para kazanma başlıklı yazımız için tıklayın. 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ