Öğrenci İş İmkanları

Akıllı Telefonunuza Para İndirerek Para Kazanma İşi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Son yıllarda akıllı telefonlar hayatımızın her yerindeler. Bu cihazlar sayesinde hayatımızı kolaylaştırıyoruz. Yakınlarımızla, akrabalarımızla vb kişilerle iletişime geçmek istediğimizde anına ulaşabiliyoruz. Onun dışında her işimizi halletmek için akıllı telefonlarımızı kullanmaktayız. Bu akıllı telefonlar artık para kazanma içinde bizlere yardımcı oluyor. Bazı telefon uygulamaları para kazanmanıza imkan sağlamaktadır. Bu uygulamaları indirip kullanmaya başladığınızda sizlere çeşitli görevler vermekteler ve bu görevleri tamamladığınızda sizin banka hesabınıza paranızı hemen göndermekteler. Eğer sizinde akıllı bir telefonunuz var ise bu şekilde para kazanabilirsiniz. Bu uygulama indirme işini yaparak bir çok insan aile bütçesine destek olmaktadır. Eğer sizinde öyle bir amacınız var ise hemen uygulamaları indirin. Bu şekilde evde boş vakitlerinizde sıkılmak yerine bu şekilde uygulamaları kullanarak para kazanmak artık çok kolay. Sizler için bu uygulamaların bir kaç tanesini sizler için detaylıca anlatacağız.

WHAFF Rewards

Bu uygulama sadece android yazılıma sahip telefonlarda çalışmaktır. WHAFF rewards uygulaması bir çok kişinin kullandığı bir para kazandıran uygulamadır. Bu sayede android markette çok satılan uygulamalardan biridir. Bu uygulamanın çalışma mantığı ise şu şekildedir.  Bu uygulamayı android uygulamanıza indirdikten sonra uygulamada karşınıza çıkan oyunları oynayarak para kazandırmaktadır.

Bounty

Bounty uygulamasının çalışma mantığı evde para kazandırmaya göre değildir. Çünkü bu uygulamada sizden gitmenizi istedikleri mağazalara giderek fotoğraf çekmeniz istenmektedir. Bir nevi gizli müşteri kılığında giderek etrafı çekmeniz gerekiyor. Uygulama sizden istenen her mağaza başına para vermektedir. Gün içerisinde ne kadar fazla mağaza gezer ve fotoğraflarını çekerseniz kazanacağınız miktarda bir o kadar artacaktır.

Google Opinion Rewards

Bu uygulamanın genel mantığı ise anket doldurmaya dayanmaktadır. Bildiğiniz üzere bütün firmalar müşterileri hakkında bilgi toplamak amaçlı sürekli anket şirketleriyle anlaşarak onlar aracılıyla müşteri hakkında bilgi edinir. Zaman teknoloji zamanı olduğundan artık bu tarz uygulamalar sayesinde bu işi yaptırır. Sizin bu uygulamadan para kazanma için yapmanız gereken iş gayet açık. Gün içerisinde uygulama girerek yaptığınız her anket için para alacaksınız. Bu anketleri doldururken dürüst bir şekilde doldurmanız gerekir. Çünkü sistem sallayarak verilen cevapları ayırt edebiliyor ve bir daha size anket sunmuyor. Bu uygulamayı telefonunuza indirerek hızlıca para kazanmaya başlayabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Çorap Paketleme İşi

Foap

Foap uygulaması ise fotoğraflar üzerinden para kazandırmaktadır. Bunun için yapmanız gereken şey uygulamayı indirdikten sonra çektiğiniz fotoğrafları Foap uygulamasına yükleyerek satılmasını beklemek. Bu şekilde çevrenizde gördüğünüz güzel kareleri çekerek her gün güzel paralar kazanabilirsiniz.

Cash For App

Bu uygulamamızda anlatacağımız durum diğerlerine göre farklıdır. Cash For App uygulaması sayesinde başka uygulamalar indirerek para kazanacaksınız. Bu uygulamaya girdiğinizde size sürekli reklam izletecektir. İzlediğiniz reklamlardaki uygulamaları indirdiğinizde size para kazandırcaktır. Ne kadar fazla uygulama indirirseniz o kadar fazla para kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız hızlıca bu uygulamayı kullanmak.

EasyShift

EasyShift uygulamasıda bundan önce anlattığımız uygulamalar gibi fotoğraf çekme üzerine yapılmış bir mobil uygulamadır. Bu uygulama çeşitli firmalarla çalışmaktadır. Bu firmalar mağazalarına gizli müşteri göndererek ürünlerin fotoğraflarını çekmesini istemektedir. Bu uygulamaya her girdiğinizde sizden çeşitli mağazalara giderek belirli uygulamaların fotoğraflarını çekmenizi istemektedir. Bu şekilde her çektiğiniz ürün için yaklaşık 1 dolar para vermektedir. Gün içerisinde gezebildiniz kadar gezin ve ürünlerin fotoğraflarını çekin bu şekilde her ay en az 1250 Türk Lirası para kazanmanız çok kolay. Merak ettiğiniz başka şeyler varsa yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Nevresim Doldurma başlıklı yazımız için tıklayın. 

 

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu