Öğrenci Kredi

Aidatsız Öğrenci Kredi Kartı

Aidatsız Öğrenci Kredi Kartı

Aidatsız öğrenci kredi kartı kullananlar kredi kartı için yıllık ücret ödeme derdinden kurtulmuş oluyorlar. Aidatsız kredi kartı geliri sınırlı olan öğrenciler için idealdir. Farklı bankalar yalnızca belli yaş sınırının içinde olan öğrenciler için kart çıkartmışlardır. Bu kartlar sayesinde öğrenciler taksit özelliğinden faydalanarak alışveriş yapabilir, yanında para taşımasına gerek kalkmaksızın bütün işlemlerini kart ile kolayca halledebilir.

İTO burs başvurularına buradan bakabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı

Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli kartını 18 yaşın üzerinde olan ve lisans üstü eğitimini hala sürdüren öğrenciler kullanabilirler. Bu kartı kullanan öğrencilerin yıllık kart aidatı ödemesine gerek yoktur. Maximum üye iş yerlerinde kartı kullandığınız zaman, yapacağınız her harcama için maxi puan kazanırsınız. Kazandığınız puanları daha sonra kullanarak, bedava alışveriş yapmanın keyfini çıkarırsınız.

Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli kartı başvurusu yapmak için TC kimlik belgeniz ve öğrenci kimliğiniz ile size en yakın banka şubesini ziyaret edebilirsiniz. Size en yakın banka şubesinin hangisi olduğunu öğrenmek için bankanın resmi internet adresinde iletişim kısmını ziyaret edin.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Garanti BBVA Öğrenci Kredi Kartı Bonus Genç

Sms yolu ile başvuru yapmak isterseniz, telefonunuzun SMS kısmına gelin. Büyük harflerle AİDATSIZ ÜNİ K yazın, boşluk bırakın, TC kimlik no yazın. Mesajı 4402’ye gönderin. Ücretlendirme kendi tarifeniz üzerinden yapılır. SMS kullanım hakkınız varsa kullanım hakkınızdan düşülür.

Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı Avantajları Nelerdir?

Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli kredi kartı avantajları şu şekilde sıralanabilir:

 • Kart sahipleri yıllık kart ücreti ödemezler.
 • İşte Üniversiteli aidatsız kredi kartına bağlı sanal kart oluşturabilirsiniz. Sanal kartı kullanarak internette güvenli alışverişin keyfini çıkarırsınız.
 • Kart aynı zamanda bankamatik kartı özelliği taşır. Bu özeliği sayesinde kartı bağlı vadesiz hesaplara ulaşabilir, bütün bireysel bankacılık faaliyetlerinden faydalanabilirsiniz.
 • Yapacağınız her alışverişte (anlaşmalı üye iş yerlerinde geçerli) maxi puan kazanırsınız.
 • Taksitli alışveriş yaparsınız.

Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı İndirim ve Kampanyaları

Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli kartı indirim ve kampanyalarından bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • İş Kültür yayınlarında geçerli indirim,
 • Temassız ödeme özelliği,
 • İlave taksit ve indirim kampanyaları,
 • Dönemsel yapılan Maxi puan kampanyaları,
 • Kanyon vale indirimi.

Türkiye İş Bankası Yıldız Teknik Üniversitesi Akıllı Kart

Türkiye İş Bankası Yıldız Teknik Üniversitesi Akıllı Kart bankanın YTÜ öğrencilerine özel hazırladığı bir karttır. Bu kartı kullanarak öğrenciler kampus içinde bulunan turnikelerden geçiş yapabilir, okulun çeşitli alanlarında ödeme yapabilirler. Kart ile:

 • Kütüphane,
 • Spor merkezi,
 • Havuz,
 • Kampüs içi diğer bütün ödeme noktalarında ödeme yapabilirler.

Akıllık kart sayesinde öğrencilerin üniversitedeki günlük yaşantısı daha kolay ve daha güvenli hale getirilmiştir.

Ayrıca ÇYDD burs başvurusu için yazımızı okuyabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Yıldız Teknik Üniversitesi Akıllı Kart Kullanılarak Neler Yapılabilir?

Türkiye İş Bankası Yıldız Teknik Üniversitesi Akıllı Kartı kullanarak daha önce kart ile yaptığız bütün kart hareketlerini inceleyebilirsiniz. Aidatsız kredi kartı ile kampus içindeki bütün ihtiyaçlarınızı karşılamak için kartınıza para yükleyebilirsiniz. Kartın hesabı, İş Bankası vadesiz TL hesabı ile eşleşir. Dilerseniz farklı bir hesap ile de kartınızı eşleştirebilirsiniz. Kredi kartında hem yapacağınız harcamalar için puan kazanırken, hem de yükleyeceğiniz TL miktarı kadar da puan kazanırsınız.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrencilere Özel Denizbank D-Şarj Bonus

Türkiye İş Bankası Yıldız Teknik Üniversitesi Akıllı Kartımı Kayıp Olursa Ne Yapmalı?

Türkiye İş Bankası Yıldız Teknik Üniversitesi Akıllı Kartın kayıp olması halinde üniversiteye vakit geçmeden haber vermek gerekir. Kart böylece kullanıma kapatılacaktır. Diğer bankamatik ve kredi kartlarının kayıp edildiğinde olduğu gibi bankanın telefon şubesini arayabilirsiniz. 0 850 724 0 724 hatlı numarayı arayın ya da bankanın size en yakın şubesini ziyaret ederek bankayı bilgilendirin.

Garanti Bankası Bonus Genç Aidatsız Kredi Kartı!

Garanti Bankası Bonus Genç aidatsız kredi kartı öğrenciler için eşsiz ve fırsatlarla dolu bir karttır. Garanti BBVA bu kartı yalnızca öğrenciler için tasarlamıştır. Kart sayesinde:

 • Alışveriş kolaylığı,
 • Ulaşım kampanyaları,
 • Yeme içme alanında kampanyalar,
 • E ticaret kampanyaları,
 • Eğlence sektörü kampanyaları,
 • Ekstra bonus kazanma imkanı,
 • Oyun dünyasına özel indirimler sizleri bekliyor!

Garanti Bankası Bonus Genç Aidatsız Kredi Kartının Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Garanti Bankası Bonus Genç aidatsız kredi kartı avantajları şu şekilde sıralanabilir:

 • Dilediğiniz bir ekstreyi 1 ay sonra ödeyebilirsiniz,
 • Ücretsiz taksitli nakit avans özelliği ile formalite derdi olmadan uygun faiz oranları ile nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz,
 • Acil paraya ihtiyacınız olduğu zaman taksitli para ile ihtiyaçlarınızı erteleyebilirsiniz.
 • E mail ekstre özelliğinden faydalanarak yeşil bir geleceğe katkıda bulunabilirsiniz.
 • Hesabınızda para olmasa dahi karttan havale ve EFT yolu ile EFT yapabiirsiniz.
 • Ekstre atlat özelliği ile dilediğiniz 1 ekstreyi 1 ay sonra ödeyebilirsiniz.

Peşin ödemek istemiyorum keşke taksit özelliği olsun dediğiniz zamanlar için kartı kullanabilirsiniz. Ödemesi bu ay için olan fakat ödeme yapmak için kendinizi hazır hissetmediğiniz ödemenizi 1 ay ileriye atabilirsiniz. Acil nakit paraya mı ihtiyacınız oldu? Kartın nakit avans özelliği sayesinde dilediğiniz miktar parayı anında çekebileceksiniz.

Garanti Bankası Bonus Genç Aidatsız Kredi Kartının Kampanyaları

Garanti Bankası Bonus Genç aidatsız kredi kartı kampanyaları öğrencilerin yüzünü güldürüyor. Yalnızca size özel hazırlanmış kampanyalardan faydalanmak isterseniz, Bonus Flaş’ı cep telefonunuza indirmeyi unutmayın. Bonus Genç kart sayesinde hem mass hem de Bonus Genç kampanyalarının ikisine katılabilirsiniz. Kampanyalardan ayda 50 TL’ye kadar bonus para kazanabilir, kazandığınız arayı dilediğiniz gibi harcayabiliriniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Odeabank Öğrenci Kredi Kartı

Bayram ve diğer tatil günlerinde dahil olmak üzere ulaşım kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Bonus Genç anlaşması olan yeme içme yerlerinde 35 TL’ye varan bonus puan kazanabilirsiniz. Steam üzerinden oyun mu oynuyorsunuz? Oyununuz yarıda kalmasın. Yapacağınız 30 TL ve üzeri harcamalar için 15 TL bonus kazanabilirsiniz.

Vakıfbank’tan Öğrencilere Özel Aidatsız Kredi Kartı: Like Card

Vakıfbank Like Card sayesinde gençlere özel hazırlanan dönemsel ve sürekli kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Kartı kullandığınız süre boyunca kart ücreti ödemezsiniz, size özel indirimlerden faydalanırsınız ve paranızı çaldırma derdinden kurtulursunuz.

Vakıfbank’tan Öğrencilere Özel Aidatsız Kredi Kartı: Like Card Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank Like Card başvurusu yapmak isterseniz telefonunuzun SMS kısmına gelin. Büyük harflerle LIKE yazın. Boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik no girin. Mesajınızı 5724’e gönderin. Mesajınızı göndermeden önce TC kimlik noyu bir kere daha kontrol etmekte fayda var.

Dilerseniz öğrenci belgeniz ile birlikte bankanın size en yakın olan şubesini ziyaret edebilir, kart başvurunuzu yapabilirsiniz.

Vakıfbank’tan Öğrencilere Özel Aidatsız Kredi Kartı: Like Card Avantajları

Vakıfbank Like Card avantajları sinema, yeme içme ve oyun gibi alanlarda ön plana çıkıyor. Sinema bileti alımlarında yüzde 50 indirim sizleri bekliyor. Bu alanlardaki indirimlerden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey aidatsız kredi kartı için başvuru yapmak!


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ